Marmaris Konut Piyasası

Ev almak istiyorsanız ancak hangi bölgeden alacağınızı bilmiyorsanız, doğasıyla can veren ve çok güzel koylara sahip olan Marmaris sizin için çok uygun bir tercih olabilmektedir.

Sakin bir yaşamı arzulayan aynı zamanda ise uygun fiyatlardan ev sahibi olmak isteyen kişiler için Marmaris değerlendirilmektedir. İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirler için fiyatlar düşük olarak seyretse de, Anadolu’ ya göre biraz yüksek olabilmektedir.

Bunun sebepleri arasında Marmaris’ in gelişmişlik düzeyi ve turistik nüfusa sahip olması yatmaktadır. Aynı zamanda dünyanın en güzel koylarına sahip ilçelerden birisi olan Marmaris’ te büyük şehirlerden gelen çok fazla insan yaşamaktadır.

Mugla Marmaris emlak piyasası kiralık konut açısından değerlendirildiğinde büyük şehirler ile  çok büyük fark olmadığı görülür. 1000-TL  altına kiralık ev bulabilmek giderek güçleşmektedir.. Ortalama 800 TL aylık ödemeli 2+1 kış aylarında kiralama yapmak koşuluyla orta halli mütevazi bir evde oturabilirsiniz. Ayni daire yeni konutlarda 1.500-TL fiyat etiketi gösterir. Kira fiyatlarının yükselmesi, konut kredisi faiz oranlarının düşmesi, kira öder gibi ev sahibi olma isteğini  piyasalara yansıtmıştır.

Bunun dışında bütçenize göre son derece yüksek fiyatlardan olmak üzere evler de bulunuyor. Satılan sadece  evler değil.  Birçok ev, villa ve daire aylık olarak da kiraya verilebiliyor.

Bunun dışında bir çalışma alanına ihtiyaç duyanlar için kiralık ya da satılık ofisler de Marmaris piyasasında aktif olarak kullanılan yerler arasında yer alıyor.

Ortalama 250-300.000TL bütçe ile ikinci el konut satın alabilirsiniz.  Yeni 2+1 konut için 450.000-TL fiyat piyasada alım işlemi görmektedir. Marmariste satılık ev alabilir, uygun fiyatlardan ofis sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun dışında merkeze yakınlık arttıkça, sahil şeridine yaklaştıkça  fiyatların da arttığını söyleyebiliriz.

Marmarisbox

1994 yılından beri Marmaris emlak piyasasına hizmet veren Gonenc Emlak Şirketi, 2016 yılı son çeyreğine hareketli giriyor.  Şirketimizin gayrimenkul sektörüne piyasadan yapılan duyuruları devam ediyor.  Resmi sitemiz olan gonencemlak.com.tr üçbin adet resim ve yüzlerce ilan ile  izleyicilere portföyünden bilgi veriyor.

0252 4133089 – 0252 4133090 – 0532 3120116

Hakkında

2ooo yılından beri kendi aile şirketinde yöneticilik yapıyor. Evli. Marmariste yaşıyor.

Tagged with: , , , , ,
emlak, marmaris emlak kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: